Pjesa pranverore e sezonit ka nisur edhe në Ligën e Kampionëve të Evropës në Futboll

Loading...

Pjesa pranverore e sezonit ka nisur edhe në Ligën e Kampionëve të Evropës në Futboll

Mbrëmë janë zhvilluar dy takimet e para të fazës eleminimit direkt dhe janë arritur këto rezultate:
Basel- Manchester City 0:4 dhe  Juventus – Tottenham 2:2, shkruan rtv21.tv.

Sonte janë në program dy takime tjera. Me fiillim nga ora 20:45 do të zhvillohen ndeshjet Porto – Liverpool dhe Real Madrid – Paris Saint Germain./21Media