Genci një baba shumë i lumtur

Genci një baba shumë i lumtur

Me një tortë që përmbi kishte dy këpucë të vogla dhe zemra shumëngjyrëshe, çifti Salihu tre vjet më parë njoftoi për ardhjen në jetë të vajzës së tyre, Margo-s.

Margo nuk është e panjohur për adhuruesit e Gencit, pasi ai ndanë shumë fotografi me vajzën në rrjetet sociale, shkruan rtv21.tv

Edhe pse e vogël në moshë, Margo shihet qartë se falë shumë gëzime dhe ëmbëlsi në familjen Salihu. Ajo gjithmonë shfaqet e buzëqeshur, cool dhe e hareshme në imazhet familjare.

 

View this post on Instagram

 

election day

A post shared by Genc Salihu (@6enc_salihu) on

Se Margo është hareshme e ka pranuar edhe Genci në urimin e tij për datëlindjen e vajzës. Në fund ai nuk harroi të tregoj se është dhe një baba shumë i lumtur.

 

View this post on Instagram

 

Happy bd to the funniest person I known! #happydad

A post shared by Genc Salihu (@6enc_salihu) on

Kujtojmë se “Rrugëve”, “Krejt Andrrën”, “Lufta asht bahçe” dhe “Shtyje”, janë disa nga këngët më të njohura dhe suksesshme të Genc Salihut./21Media