Kampionatit Botëror në hendboll për Euro 2020

Kampionatit Botëror në hendboll për Euro 2020

Sot në Bullgari do të luhet ndeshja e dytë në kuadër të Kampionatit Botëror në hendboll për vendet në zhvillim. Kosova ndeshet sot me Irlandën ku pritet që hendbollistët tanë të korrin sukses.

Ndeshja fillon në orë 13:00 dhe do të transmetohet në TV 21 Plus.

Ndërkaq, nesër Kosova do të përballet me Shqipërinë nga ora 15:00 edhe  kjo ndeshje transmetohet në TV21 Plus./21Media