“Mamacita” quhet kënga e dy artistëve

Loading...

“Mamacita” quhet kënga e dy artistëve

Sparksi dhe Fero kanë ardhur më këngën e re, dhe bashkëpunimin e parë mes tyre.

Të dy janë reperë relativisht të rinj në skenën muzikore, mirëpo shumë të pëlqyer, shkruan rtv21.tv.

Kënga e tyre e quajtur “Mamacita” u publikua në YouTube së bashku me videoklip.

Kënga është prodhuar nga ZzapnChriss me tekst nga vetë artistët, ndërsa videoklipi nga Endrit Rrahimi, me regjinë e Klaudia Shehut./21Media