Ditëve të fundit ishin përhapur thashethemet se Sylvester Stallone ishte larguar nga seria e filmave The Expendables

Ditëve të fundit ishin përhapur thashethemet se Sylvester Stallone ishte larguar nga seria e filmave The Expendables

Këtë e mohoi vetë aktori dhe regjisori i cili të premtën mbrëma deklaroi se do të ishte i gatshëm ta vazhdonte serinë me një film të katërt, shkruan rtv21.tv.

Pas përhapjes së thashethemeve disa aktorë të serisë si Wesley Snipes e Dolph Lundgren komentuan se nuk do ta bënin një film të katërt pa pjesmarrjen e Stallones./21Media