Momente argëtuese në avion

Momente argëtuese në avion

Në një avion nga Spanja në Argjentinë, ku po udhëtonte këngëtarja Shakira së bashku me të dashurin e saj, futbollistin Gerard Pique pati disa momente argëtuese fal një stjuardese.

Stjuardesa, që me sa duket është një adhuruese e këngëtares kolumbiane, vuri këngën “Waka Waka” dhe këndoi e kërceu para saj, si një formë përshëndetje dhe shprehje të adhurimit për të.

Ndryshe, kënga “Waka Waka (This Time For Africa)” është himni i Botërorit të Futbollit 2010./21Media

https://www.youtube.com/watch?v=1nnwvoZESpQ