Reperi nga Shqipëria ka publikuar këngën e tij të re

Loading...

Reperi nga Shqipëria ka publikuar këngën e tij të re

Kënga quhet GTA, dhe është publikuar në YouTube në kanalin e ArkivaShqip me videoklip, shkruan rtv21.tv.

Tekstin e ka punuar vetë Stresi, muzikën e ka punuar Ymer Cena ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka punuar Dwarf.

Për videoklipin janë përkujdesur Dibran West dhe Ilire Morina./21Media