Vazhdon tubimi i ndihmave për Bajramin e Madh

Loading...

Vazhdon tubimi i ndihmave për Bajramin e Madh

Në prag të festës së Fitër Bajramit po grumbullohen ndihma për familjet skamnore. Gjenerata e studenteve të vitit 1998 grumbulloi 3 mijë euro dhe iu shpërndanë 10 familjeve skamnore./21Media