Pjesa e parë e ndeshjes përfundoi me rezultatin e fillimit atë 0-0

Loading...

Pjesa e parë e ndeshjes përfundoi me rezultatin e fillimit atë 0-0

Suedia dhe Zvicra janë duke diskuatuar mes tyre në “Saint Petersburg Stadium” një biletë për në çerekfinalet e Botërorit.

Të dy skuadrat u përkujdesën mos gabonin dhe gjuajtën shumë pak në portë.

Kujtojmë që fituesi I kësaj ndeshje do të takohet me fituesin e  ndeshjes Kolumbi – Angli.