Arrestohen tre të dyshuar

Arrestohen tre të dyshuar

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshuar pasi që të njëjtit kanë penguar zyrtarët policorë duke i fyer dhe sulmuar.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:10 në Keçekollë.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj/K shqiptarë, pasi të njëjtit kanë fyer dhe kanë sulmuar zyrtarët policorë”, thuhet në raportin e policisë.

Nuk raportohet për të lënduar.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt./21Media