Sulmuesit janë arrestuar

Sulmuesit janë arrestuar

Policia e Kosovës ka arrestuar dje dy të dyshuar në Merdar të Podujevës pasi që të njëjtit nuk i kanë respektuar urdhrat e zyrtarëve policorë dhe i kanë sulmuar ata fizikisht.

Policia e Kosovës ka njoftuar se si pasojë njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim te prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje./21Media