Arrestohet i dyshuari

Arrestohet i dyshuari

Dje rreth orës 11:00 një femër e mitur ka raportuar një Polici se është ngacmuar seksualisht nga një mashkull.

Rasti, i cili po cilësohet si sulm seksual, ka ndodhur në Komunën e Vushtrrisë, respektivisht në rrugën “Ajet Gërguri”.

Policia e ka arrestuar të dyshuarin, dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media

[Së shpejti detaje të reja]