Tottenham po zhvillojnë një superndeshje, duke arritur të përmbysin epërsinë e Juventus-it

Loading...

Tottenham po zhvillojnë një superndeshje, duke arritur të përmbysin epërsinë e Juventus-it

Skuadra italiane shënoi 2 gola brenda 10 minutave në pjesën e parë, dhe dukej se gjithçka po shkonte mirë për ta, mirëpo një gol i Harry Kane në pjesën e parë u dha shpresë londinezëve, shkruan rtv21.tv.

Kjo shpresë u shpërblye me gol në minutën e 72të, kur mesfushori danez Christian Eriksen shënoi gol nga gjuajtja e lirë.

Kanë mbetur edhe rreth 15 minuta nga përefundimi i ndeshjes./21Media