Prishtina arrinë fitorën e tretë me radhë, mund Trepçën 2:1

Prishtina arrinë fitorën e tretë me radhë, mund Trepçën 2:1

Sot janzë zhvilluar dy takime të xhiros së 25-të të Superligës së Kosovës në Futboll dhe janë arritur këto rezultate:
Feronikeli- Drita 0:0 dhe

Prishtina- Trepça 3:1

Katër ndeshje të kësaj xhiroje zhvillohën të dielën, ciftet janë:
Trepça 89- Ferizaj

Besa- Gjilani

Liria- Drenica dhe

Llapi- Hajvalia