Superliga fillon me spektakël

1 min read

Përmbysje dramatike e rezultate të papritura në xhiron e parë të elitës

Ndeshje dramatike dhe rezultate të papritura e karakterizuan fillimin e edicionit të ri të elitës së futbollit kosovar. Në katër ndeshje u shënuan 13 gola, derisa Prishtina e Trepça ’89 ishin skuadrat që morën vëmendjen më të madhe.(E pergaditi-Art Kuqi)./21Media