Festë Afronën

Festë Afronën

Këngëtari Blerim Muharrem- Blero dhe Afrona Dika janë një ndër çiftet më të përfolur të estradës, po edhe ka për t’u folur pasi që ata janë mjaftë aktiv në rrjetet sociale, kështu duke ndarë momente të ndryshme me publikun.

Blero orë më parë ka uruar Afronën për ditëlindjen e 25-të, por tani ka ende surpriza për të, shkruan rtv21.tv.

Ai ka rregulluar shtëpinë me shumë balone dhe shkrime duke ia bërë këtë ditë edhe më të veçantë.

Natyrisht Afrona nuk  ka rezistuar, ajo këto pamje i ka ndarë edhe me fansat e saj në Instagram duke thënë “Kur befasohesh nga i dashuri, @bleromuharremi thjesht të dashuroj”, është mbishkrimi që ia ka lënë videos./21Media