Kënga e re nga Albina

Kënga e re nga Albina

Këngëtarja e njohur, Albina Kelmendi sapo ka publikuar këngën e re të titulluar ”Ta fali zemra” të cilën e ka shoqëruar me videoklip, shkruan rtv21.tv

Muzika dhe orkestrimi i këngës është punuar nga Wirusi, ndërsa tekstin e ka shkruar Kreshnik Avdiu.

Për anën vizuele të këngës, është kujdesuri produksionin URBANGraphics.

Albina në muajin maj ka bërë ‘cover’ baladën shumë të pëlqyer “Mos më lini vet” të këngëtares Miranda Hashanit. /21Media