Skiatori Albin Tahiri viziton Klinikën e Stomatologjisë

Skiatori Albin Tahiri viziton Klinikën e Stomatologjisë

Përfaqësuesi i Kosovës në Lojërat Olimpike Dimërore në PyeongChang 2018, skijatori Albin Tahiri, vizitoi  Klinikën e Stomatologjisë në QKUK. Tahiri me profesion është stomatolog dhe u shpreh i lumtur që gjendet në mesin e kolegëve të tij./21Media