Takim trepalësh në Novi Sad

Takim trepalësh në Novi Sad

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev, merr pjesë në takimin trepalësh në Novi Sad të Serbisë me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, raporton TV21.

Takimi trilateral është duke u zhvilluar dhe pas përfundimit të takimit përfaqësuesit e të tre vendeve do të deklarohen për mediat./TV21