Imazhe e krahasime komike

Imazhe e krahasime komike

Presidenti Amerikës së Veriut, Donald Trump dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un; më në fund u takuan dhe atë e bënë në një samit në Singapor, përcjell rtv21.tv.

Takimi historik ishte një vëmendje mbarëbotërore, dhe siç është zakon edhe kjo ngjarje nuk shpëtoi pa krahasime e imazhe qesharake

Nëpërmjet Twitter,  filluan të përhapeshin postime qesharak që kishin protagonistë dy liderët./21Media