Kështu e ka kaluar të dielën Butrinti

Kështu e ka kaluar të dielën Butrinti

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri mbrëmë ka qenë i ftuar në një aheng familjar, ku ka kënduar këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Butrinti ka publikuar një video pranë Ermalit, si dhe një video tjetër ku shihet teksa i bie tupanit.

Këngëtari ka treguar se ka edhe këtë talent.

Ndryshe, “Dream girl” është projekti i fundit muzikor nga Butrinti në bashkëpunim më këngëtarin gjerman, Nimo. Kënga ka arritur mbi pesë milionë klikime në Youtube./21Media