Këndojnë hitin “BonBon”

Këndojnë hitin “BonBon”

Modelja e njohur, Afrona Dika është shumë e lidhur me Tarën,  vajzën e të dashuritë të saj Bleros.

Se raporte mes tyre janë të mira këtë e dëshmon edhe një video që Blero ka publikuar në Instastory derisa Tara dhe Afrona këndojnë hitin “BonBon” të Era Istrefit.

Një duet mjaft i mirë nga Afrona dhe Tara./21Media