Tara sot feston 9-vjetorin e lindjes

Tara sot feston 9-vjetorin e lindjes

Sot vajza e Teuta Krasniqit dhe Bleros feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë nuk ka mundësi të mungojë urimi i babait për të bijen.

Ai ka shfrytëzuar Instagramin ku ka publikuar një album të fotografive bashkë me Tarën, me anë të cilës i ka uruar ditëlindjen princeshës së tij, shkruan rtv21.tv.

Urime ditëlindjen princesha ime“, ka shkruar Blero mbi fotografinë e publikuar në Instagram.

Tara vajza Teutës dhe Bleros sot feston 9-vjetorin e lindjes, shkruan rtv21.tv.

Vogëlushja ka trashëguar talentin për muzikë dhe aktrim, ajo këndon e aktron në disa projekte.

Shoqe kallamoqe“, titullohet kënga e fundit e Tarës në bashkëpunim me Elisën.

Kujtojmë se, Tara së fundmi është e anagzhuar në një seriali televiziv. /21Media