Stresi tregon anën e tij romantike

Loading...

Stresi tregon anën e tij romantike

Reperi i njohur me emrin artistik Stresi dy muaj më parë është fejuar me bukuroshen nga Tirana, Kejsin, shkruan rtv21.tv

Ai sot ka publikuar në rrjetin social Instagram nga ceremonia e fejesë, teksa ka lënë një mbishkrim shumë të veçantë, ku tregon anën e tij romantike.

“Sot 2 muaj ndërruam unazat sot dy muaj jeta jonë mori krejt një hap tjetër dhe një mision që me dëshirën e të madhit zot të jetë përjetë”, ka shkruar Stresi./21Media