Jeni gati për të bërë ndryshime

Jeni gati për të bërë ndryshime

Nëse jeni tifoz  i formës “njëbrirësh”, ndoshta keni provuar çdo prirje të mundshme – nga thonjtë tek flokët dhe veshjet, por kjo nuk është fundit me sa duket, shkruan rtv21.tv

Trendi krijues ka shkruar  shumë larg edhe këtë herë në botën e kozmetikës. Ju duhet t’i kushtoni më shumë vëmendje aftësive tuaja për llajner, sepse kjo prirje e re ka të bëjë me një të tillë  “njëbrirësh”. Shikoni fotografitë në vazhdim për t’i kuptuar detajet./21Media