Mesfushori dhe e dashura e tij në pushime

Mesfushori dhe e dashura e tij në pushime

Një ndër lojtarët më të suksesshëm shqiptar, Taulant Xhaka festat e fundvitit ka zgjedhur t’i kalojë përkrah të dashurës së tij, Arbnorës në një vilë luksoze.

Xhaka ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku shihet ambienti ku çifti po i kalon çastet romantike.

Vila shihet se ka një kaminë, pishinë me avull dhe gjendet në alpet zvicerane, përkatësisht në Ennetburgen./21Media