Taylor Swift, nxori këngën e saj të re "End Game"

Taylor Swift, nxori këngën e saj të re “End Game”

Artistja fituese e çmimit Grammy, Taylor Swift, nxori këngën e saj të re “End Game” ku paraqiten Ed Sheeran dhe reperi Future.Ne videon muzikore, në regji të Joseph Kahn, Swift mund të shihet duke u zbavitur në Maiami, Tokio dhe Londër, si dhe duke vallëzuar edhe në jaht luksoz.

Albumi i Sheeran “Divide” dhe kënga “Shape of You” ishin më të shkarkuarit në Spotify në vitin 2017./21Media