Tayna tërheqëse në foton e fundit

Tayna tërheqëse në foton e fundit

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Tayna, është një ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar të showbiz-it vendor, shkruan rtv21.tv

Tayna e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi që ka publikuar sot.

“M’thirri n’darkë e ju doka si darkë, uh lala”, ka shkruar Tayna krahas fotos, teksa me këtë fjali ka lënë të kuptohet se mund të jetë pjesë e tekstit të projektit të ri.

 

View this post on Instagram

 

M’thirri n’darke e ju doka si darke,uh lala🎶

A post shared by Tayna (@tayna) on

Tayna para disa ditëve ka paralajmëruar fansat se po vjen me projekte të reja muzikore.

 

View this post on Instagram

 

A jeni gati per kenge t’reja?🔥⚡️👑♐️🎧🎤🎹🎼💃🏻🥇 😘

A post shared by Tayna (@tayna) on

“Bye Bye” titullohet projekti i fundit i artistes të cilin e solli në bashkëpunim me Dafina Zeqirin. Kjo këngë deri tani numëron mbi 22 milionë klikime./21Media