Tayna do t'ju befasojë me ndryshimin e radhës

Tayna do t’ju befasojë me ndryshimin e radhës

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Tayna, konsiderohet si njëra ndër artistet më të guximshme të estradës edhe për ndryshimet e shumta që i bën në pamjen e saj. Edhe me ndryshimin e fundit që bëri, artistja do t’ju lë gojëhapur.

Në disa storie që publikoi në Instagram, Tayna vlerësoi se po duket si “Dora the Explorer”, transmeton rtv21.tv

Dora the Explorer është seri televizive e animuar amerikane, e krijuar nga Chris Gifford, Valerie Walsh Waldes dhe Eric Weiner.

Kur jemi te rep-artistja, projekti i fundit i saj është “Caliente” që e publikoi para një muaji. Ky projekt numëron mbi 13 milionë klikime./21Media