Tayna ka zgjedhur Tajlandën për të pushuar

Tayna ka zgjedhur Tajlandën për të pushuar

Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna para dy dite ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga e titulluar “Kce” që është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip ka arritur të marrë mbi 1 milion klikime në më pak se 24 orë në platformën Youtube, shkruan rtv21.tv

Si duket pas këtij projekti artistja 22 vjeçare ka vendosur që të pushoj disa ditë.

Për pushime, Tayna ka zgjedhur Tajlandën nga ku vazhdimisht po publikon fotografi të ndryshme.

Në njërin prej këtyre imazheve, artistja shfaqet seksi dhe e bukur në bikini me ngjyrë të kuqe. Për këtë fotografi, Tayna mori pëlqime dhe komente të  shumta nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

Hooponopono❤️

A post shared by Tayna (@tayna) on

“Kce” është projekti i dytë i artistes për vitin 2019, pasi që në muajin janar kishte publikuar “Ring Ring” gjithashtu të shoqëruar me videoklip, projekt ky që deri më tani numëron mbi katër milionë klikime në kanalin Youtube./21Media