Pamje nga takimi i tyre

Pamje nga takimi i tyre

Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna është takuar sot në Itali me këngëtarin e famshëm Juan Luis Londoño Arias, i njohur profesionalisht si Maluma (këngëtar dhe tekstshkrues kolumbian), shkruan rtv21.tv

Kjo është bërë e ditur në rrjetin social Instagram nga një mik i reperes, i cili ka publikuar një video në të cilën Tayna shihet teksa fotografohet me këngëtarin me famë botërore.

 

View this post on Instagram

 

Ja dhe takimi i shum pritur @maluma @tayna 😍😍💫💫 Cfar po ndodh 🤷🏻‍♂️😁

A post shared by Xhani Demika (@xhanidemika) on

Tayna ka publikuar një video ku shihet duke u argëtuar në koncertin e që Maluma po mbanë në Itali.

Ndryshe,  “Caliente” është projekti i fundit muzikor që Tayna ka publikuar . Kënga ka arritur mbi tetë milionë klikime në Youtube./21Media