Lidhjet e dashurisë të simpatisë së shumë adoleshenteve

Lidhjet e dashurisë të simpatisë së shumë adoleshenteve

Aktorin e njohur meksikano-argjentinas Felipe Colombo  e njohim për rolin e Manuelit në serialin për adoleshentë “Rebelët”.

Zeshkani simpatik i cili shfaqej në rolin kryesor , ka qenë “I zoti” sa i përket numrit të të dashurave që ka pasur, shkruan rtv21.tv

Fillimisht u lidh me partneren e tij në serial Lusiana Lopilato (Mian),  e cila në atë kohë ishte vetëm 15 vjeçare, lidhja    zgjati tre vjet ( 2002-2005), pra me përfundimin e “Rebleëve”, mbaroj dhe romanca e tyre.

Felipes nuk i shkoj edhe shumë gjatë dhe krijoj një lidhje tjetër me Cecelia Bonellli, por që lidhja zgjati vetëm një vit (2005 -2006).

Menjëherë pas një viti edhe një Cecelia tjetër hyri në jetën e Manuleit, ishte kjo Cecelia Koronado me të cilën edhe u martua dhe krijoi familje.

Ata kanë një vajzë dhe qysh nga atëherë vazhdojnë të jetojnë të lumtur së bashku./21Media