Fytyrat publike me të njëjtën veshje disa herë

Fytyrat publike me të njëjtën veshje disa herë

Fytyrat publike janë nën presion dhe angazhim të vazhdueshëm publik dhe ky fakt i detyron ata që gjithmonë të duken në një mënyrë të caktuar. Ekziston një rregull i pashprehur që thotë se njerëzit publikë nuk duhet të veshin dy herë rrobat e njëjta.

Megjithatë, ka njerëz që e injorojnë këtë rregull dhe nuk e kanë problem të paraqiten në të njëjtën veshje në publik disa herë.

Rtv21.tv, ua sjell disa nga fytyrat e njohura publike që kanë veshur të njëjtin fustan ,në ngjarje të ndryshme dhe janë dukur shumë të bukura/21Media

Anna Wintour

Naomi Campbell


Padma Lakshmi

Tiffany Haddish


Helena Bonham Carter

Helen Mirren

Susan Sarandon

Sophia Loren

Keira Knightley


Kirsten Dunst