Cila po duket më bukur?

Cila po duket më bukur?

Kur zgjedhin veshjet e tyre, të famshmet duan të duken atraktive. Kështu që nuk është befasi nëse ato shfaqen me veshje të njejta. Ndodh edhe kur zgjedhin veshje nga dizajnerët dhe brendet e njohura, transmeton rtv21.tv

Ju sjellim disa fotografi të bukura të yjeve botërore.

Jennifer Lopez dhe Kris Jenner

Amanda Peet dhe Meghan Markle

Margot Robbie dhe Melania Trump

Nicky Hilton dhe Nicole Kidman

Miley Cyrus dhe Lena Dunham

Donatella Versace dhe Christina Aguilera

Salma Hayek dhe Irina Shayk

Zoe Saldana dhe Kim Kardashian

Lady Gaga dhe Beyoncé

Kendall Jenner dhe Rita Ora

Dhe nuk ka asgjë të keqe nëse inspirohen nga dukja e njëra-tjetrës, sepse duken unike në mënyrën e tyre,/21Media