Kohën e fundit po bie në sy "binjakëzimi" me fëmijët

Kohën e fundit po bie në sy “binjakëzimi” me fëmijët

Aktoret dhe këngëtaret e njohura gjithmonë janë në sy të publikut si për punë ashtu edhe për jetën e tyre private.

Por, ajo se çka bie më së shumti në sy kohën e fundit, “binjakëzimi” me fëmijët e tyre të vegjël.

Kemi shumë raste kur një nënë e famshme shfaqet në publikë me veshje të njëjte me fëmijën e saj, këtu duke i veçuar më shumë vajzat.

Bright Side ka mbledhur disa fotografi, në të cilat shfaqen disa yje të skenës të veshur njësoj me fëmijët e tyre. /21Media

 

View this post on Instagram

 

my baby butterfly..

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on


 

View this post on Instagram

 

Me & my mini me! #MSG #DaddysConcert #vetements #yeezyseason4clearmules

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


 

View this post on Instagram

 

#KatieHolmes #Suricruise #Fashionista #Perfection #Actress #DawsonsCreek #Joeypotter #KatieandSuri #katieholmesstreetstyle

A post shared by K A T I E H O L M E S (@katieholmes_fans) on 

View this post on Instagram

 

Nicky Hilton x Tolani launches tomorrow

A post shared by Nicky Rothschild (@nickyhilton) on


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

 

View this post on Instagram

 

My first ever campaign for the @gap!! #MamaSaidGap

A post shared by Ioni James Conran (@ioniconran) on

 

View this post on Instagram

 

Getting on our first plane since Romeo was born!!! And they all wanted to match pjs @rollerrabbitofficial …wish us luck

A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) on


 

View this post on Instagram

 

✨LOVE OF MY LIFE ✨

A post shared by AishwaryaRaiBachchan (@aishwaryaraibachchan_arb) on