Pamje të bukura nga kjo lagje "luksoze"

Pamje të bukura nga kjo lagje “luksoze”

Sigurisht se fytyrat publike si nga skena politike, arti e muzika kanë adhurues dhe ndjekës të shumtë që i duan.

Ndonëse ndonjëherë jeta e tyre mund të jetë e mundimshe, duhet ta pranojmë se shumica prej tyre bëjnë jetë luksoze, shkruan rtv21.tv

Kryeministri Ramush Haradinaj, Lumir Abdixhiku, Nora Istrefi e Robert Berisha, Ledri Vula, Ermal Fejzullahu, Jehona Sopi, janë vetëm disa nga fytyrat publike që jetojnë në lagjen e famshme “Marigona”.

Rezidenca “Marigona” është pak kilometra larg kryeqytetit, dhe në këtë lagje të gjitha shtëpitë pothuajse janë të njëjta me njëra tjetrën vetëm dallojnë nga madhësia./21Media