Lima ndez temperaturat gjatë pushimeve

Lima ndez temperaturat gjatë pushimeve

Modelja legjendare, Adriana Lima është fotografuar teksa ishte me pushime me mikeshat e saj në South Beach, Miami dhe format trupore të 38-vjeçares vazhdojnë të duken perfekte.

Në disa fotografi modelja shihet me disa letra në duar, dhe Daily Mail shkruan se ajo ndoshta po përgatitej për ndonjë provim.

Pak muaj më parë u njoftua se Lima do të largohej pas 10 vjetësh nga “Victoria’s Secret” dhe kjo erdhi vetëm pak kohë pas divorcit të saj.

Së fundmi Adriana po e shijon në maksimum jetën e saj madje ka nisur edhe një romancë të me biznesmenin turk, Emir Yumar./21Media