31 vjeçari tani pronar i vilës 56 milionë euroshe

31 vjeçari tani pronar i vilës 56 milionë euroshe

Jordan Rogers, 31-vjeçar kishte shumë vite që bënte punë krahu dhe mezi, paguante qiranë dhe faturat e tjera, por tani anglezi, bashkë me të dashurin e tij ka hyrë në një vilë që kushton rreth 56 milionë euro.

Ai i kishte kërkuar testin e ADN-së pronarit të vilës, kur ishte gjallë, por një kërkes e tillë iu ishte refuzuar.

Pronari i vilë z. Rogers, 62 vjeç vdiq nga një mbidozë e drogës në muajin gusht të vitit të kaluar. Dhe pas vdekjes 31-vjeçari arrit që ta bëjë testi dhe më në fund u zbulua se ai është djali i tij.

Deri dje mund të përballonte vetëm qira apartamenti, por tani anglezi zotëron një pronë pasanikësh prej 6200 metrash katrorë. /21Media