Vërshojnë komentet e adhuruesve

Vërshojnë komentet e adhuruesve

Teuta Krasniqi është njëra ndër aktoret më të përfolura shqiptare, sidomos për jetën e saj private.

Për të qëndruar më afër adhuruesve të saj, ajo është aktive në rrjete sociale dhe publikon imazhe të ndryshme, shkruan rtv21.tv

Së fundmi Teuta ka publikuar një fotografi të cilës i ka vënë një mbishkrim interesant.

“Shiko në pasqyrë. Ajo është konkurrenca jote”, ka shkruar aktorja në anglisht sipër fotografisë së publikuar./21Media