Mimoza Shkodra c Teutën

Loading...

Mimoza Shkodra c Teutën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Teuta Selimi kohët e fundit është mjaft aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon fotografi të saja dhe familjes.

Sot ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet mahnitëse me buzët e lyera me ngjyrë të kuqe, shkruan rtv21.tv

Fotografia është komentuar shumë nga adhuruesit dhe koleget e Teutës, mirëpo komenti më i veçantë është ai i këngëtares Mimoza Shkodra.

“ Merlin Monroe”, ka shkruan Mimoza për Teutën./21Media