Thaçi publikoi disa fotografi në Facebook

Thaçi publikoi disa fotografi në Facebook

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, këtë ditë vere e kaloi në Prevallë. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi në Facebook, ku ndau disa fotografi të realizuara në këtë vend.

“Vapën e ditës së sotme, më së miri e mund vreskia e Prevallës dhe e bjeshkëve të Sharrit.”, shkroi ai në Facebook.

Sot mediat serbe kanë shkruar për pushimet e presidenti të Kosovës, Hashim Thaçi që sipas tyre ai është duke i kaluar pushimet në Bodrum të Turqisë në një hotel luksoz./21Media