I dyshuari u arrestua

I dyshuari u arrestua

Policia njofton se dje në Suharekë është arrestuar një i dyshuar mashkull K/Shqiptar (i mitur), pasiqë pas një fjalosjeje, dyshohet se ka goditur me një mjet të mprehtë-thikë viktimën mashkull K/Shqiptar (fëmijë-2004).

”Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin rajonal në Prizren”, njofton policia.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./21Media