U publikua kënga e re

U publikua kënga e re

Kantautori i mirënjohur shqiptar, Flori Mumajesi solli këngën e re “Thjesht të du”. Kënga është një dedikim i bukur dashurie, që u përcoll me një klip të veçantë.

Për tekstin dhe muzikën u përkujdes vetë artisti, ndërsa për videoklipin Vello, transmeton rtv21.tv

Flori Mumajesi njihet si njëri prej kompozitorëve dhe kengëtarëve më të mirë shqiptar./21Media