Eranda Libohova dhe Gena në bashkëpunim

Eranda Libohova dhe Gena në bashkëpunim

Këngëtar i njohur, Gena dhe këngëtarja Eranda Libohova kanë bashkuar forcat e tyre për projektin e ri.

Dyshja publikaun këngën të titulluar “Thuam po”, të cilën e sollën me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin u përkujdes, Pandi Laco ndërsa, për muzikën Gent Myftaraj.

Kujtojmë se, “Thuam po” është bashkëpunimi i parë i dyshes së njohur. /21Media