Lori vjen me një këngë të re

Lori vjen me një këngë të re

Këngëtarja Loreta Kaçka- Lori ka publikuar projektin e saj të ri të titulluar “Thuja nanës”.

Kënga vjen me një tekst të veçantë dhe me muzikë ritmike të orkestruar nga Irkenc Hyka,

“Thuja nanës” është realizuar edhe me videoklip nga EMFcreative./21Media