Tuna ka postuar një foto të veçantë

Tuna ka postuar një foto të veçantë

Ka dy muaj që në jetën e Tunës dhe partnerit të saj Patrisit erdhi Tiani i cili e ndryshoi përditshmërinë e dyshes.

Tuna çdo ditë në rrjetet sociale poston foto të vogëlushit të saj, mirëpo kësaj radhe ajo vendosur që të realizojnë foto të reja profesionale për 2 mujorin e lindjes.

“Djali im është dy muaj sot” ka qenë mbishkrimi që  ajo i ka lënë fotos së publikuar në Instagram./21Media