Gruaja e akuzonte burrin se po e shikonte një grua tjetër

Gruaja e akuzonte burrin se po e shikonte një grua tjetër

Një grua e zemëruar i la pasagjerët e aeroplanit të shokuar, pasi ajo e theu një kompjuter mbi kokën e të dashurit të saj, pasi e akuzoi atë se po shikonte një grua tjetër.

Një video e postuar në mediat sociale që u bë virale tregon gruan duke i bërtitur të dashurit të saj, transmeton rtv21.tv.

Mosmarrëveshja arrin kulmin kur gruaja e zemëruar e ndiqte të dashurin e saj poshtë rreshtit të fluturimit amerikan me një kompjuter, duke e goditur në kokë me të.

Ndërsa rreshti i furishëm fillon të përkeqësohet, kur një anëtar i ekuipazhit ndërhyn në përpjekje për të qetësuar situatën, duke vënë në dukje se ka një fëmijë të vogël në afërsi të gruas.

Shërbëtorët e fluturimit u detyruan që të dashurin e saj ta vendosin në një ulëse tjetër të aeroplanit për t’u larguar nga ajo. Por gruaja nuk e lejon atë që të largohet dhe shkon pas tij, duke e goditur atë.

Videoja mori gati 30 mijë reagime për një kohë të shkurtër.

Gruaja më vonë u raportua se ishte arrestuar./21Media