Çifti dje kishte festë

Çifti dje kishte festë

Çifti i njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman dje festuan përvjetorin e tretë të martesës.

Për ta uruar njër-tjetrin çfiti kanë shfrytëzuar edhe rrjetet sociale, ku kanë publikuar fotografi nga dasma e tyre.

Aktori turk, ka uruar bashkëshorten e tij, në gjuhën turke, angleze kurse në gjuhën shqipe ia ka shprehur dashurinë.

“Urime 3 vjetorin e martesës dashuria ime. Shpresoj të kemi edhe shumë vite tjera së bashku, inshAllah. Të dua shumë”, është mbishkrimi i fotografisë së Tolgahanit.

 

View this post on Instagram

 

Happy 3rd Wedding Anniversary My Love ❤️ Nice yillarimiz olsun hepbirlikte Insallah te dua shume ❤️❤️

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

 Këtë pervejtor për herë të parë çfiti e festuan edhe me djalin e tyre Efehanin. /21Media