“Toprak” ndahet nga bashkëshorti

1 min read

Ish “Miss Turqia 2007” dhe aktorja e njohur turke Selen Soyder ka ndarë rrugët me biznesmenin Oren Frencez pas martesës 7 vjeçare.

Ndonëse për një kohë pati spekulime e ata janë ndarë, aktorja konfirmoi këtë përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Doja të ndaja me ju public i nderuar se jam divorcuar me Oren Frencez me të cilin u martova në vitin 2015. “ shkroi ndër tjerash aktorja.

Selen Soyder te ne njihet për rolin e ‚“Toprak“ në serialin Lale Devri./21Media