Zidane dëshiron ta këtë në ekip mesfushorin

Zidane dëshiron ta këtë në ekip mesfushorin

Klubi anglez, Tottenham është gati për ta ndërruar yllin e skuadrës se tyre, Christian Eriksen me lojtarin e Realit, Marco Asension.

Zinedine Zidane dëshiron ta këtë në ekip mesfushorin, mirëpo është raportuar se Tottenhami e ka refuzuar edhe ofertën e Juventusit për yllin danez.

‘Mbretërit’ bënë të ditur se dëshirojnë ta japin mesfushorin e tyre, Dani Ceballos për lojtarin.

Dhe krejt kjo nëse arrihet një marrëveshje me Tottenhamin, të cilët synojnë spanjollin Asensio.